Duszpasterze PDF Drukuj Email

o. Mariusz Legieżyński OMI – proboszcz

Urodził się 03.07.1966 r. Pierwsze śluby zakonne złożył 08.09.1986 r. Święcenia kapłańskie otrzymał 20.06.1992 r. w Obrze. Imieniny obchodzi 19 stycznia. Ostatnia placówka: Markowice /ekonom/

Kontakt:
Tel.: 59 866 14 64
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

o. Czesław Grabowski OMI – pomoc duszpasterska

Urodził się 20.02.1954 r. w Zalewie. Pierwsze śluby zakonne złożył 08.09.1979 r. na Świętym Krzyżu. Święcenia kapłańskie otrzymał 15.06.1985 r. w Obrze. Imieniny obchodzi 20 lipca. Ostatnia placówka: Wrocław /wikariusz/

Kontakt:
Tel. 59 866 14 64,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

o. Piotr Lepich OMI

Urodził się 27.09.1961 r. Pierwsze śluby zakonne złożył 08.09.1981 r. na Świętym Krzyżu. Święcenia kapłańskie otrzymał 17.06.1990 r. w Obrze. Od 1991 r. do 2006 r. Kamerun. Ostatnia palcówka: Markowice

 

Kontakt:
e-mail:

 

 



 
 
Wykonanie by BM