Ogłoszenia duszpasterskie

NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 25.06.2017 r.

 1. W dzisiejszej liturgii Chrystus zachęca nas, abyśmy się nie lękali, bo gdyby nawet cały świat był przeciwko nam, Chrystus przyzna się do nas przed Ojcem.
 2. Bardzo serdecznie witam wszystkich gości przybywających do naszego miasta. Życzę dobrego wypoczynku i zachęcam do udziału we wczasorekolekcjach.
 3. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 16.30. W tygodniu, do piątku włącznie, po mszy św. wieczornej.
 4. Od dzisiaj przez cały sezon wakacyjny msze św. będą odprawiane w naszym kościele o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 17.00 i 20.00.
 5. Bardzo serdecznie witamy o. Dominika Ochlaka OMI z Kokotka, który rozpoczyna wczasorekolekcje. Zapraszamy na spotkanie ze słowem Bożym każdego dnia o godz. 20.00. Po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.
 6. Serdecznie witamy również zespół klerycki „Gitary Niepokalanej” z Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze. Zespół zaprasza na koncerty w niedzielę, poniedziałek, środę i piątek po mszy św. o godz. 20.00. Do nabycia są płyty zespołu oraz książki.
 7. W tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Godzinki o godz. 7.40. Nabożeństwo maryjne po mszy św. porannej o godz. 8.00.
 8. W niedzielę 2 lipca o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji ojca Czesława Grabowskiego jako podziękowanie za jego długoletnią pracę w Łebie.
 9. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 11 do 19 listopada. Koszt 2500 zł + 500 dolarów. Dokładny plan zamieszczony jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.
 10. Do nabycia nowy numer naszej parafialnej gazetki Ichtys. Na stoliku wystawione są broszury informujące o nabożeństwach w naszym kościele oraz foldery na temat historii kościoła. Zachęcam do nabycia książki pt.: „Łeba Port Orędowniczki”.
 11. W tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia: dzisiaj Doroty, Wilhelma; w poniedziałek św. męczenników Jana i Pawła, Magdaleny; we wtorek Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, św. Cyryla, Władysława: w środę św. Ireneusza biskupa, męczennika, Leona; w czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny będzie obchodził o. Piotr Lepich. Msza św. w intencji o. Piotra zostanie odprawiona o godz. 18.00. W piątek Emilii, Lucyny; w sobotę Haliny Mariana. Solenizantom i jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. patronów.
 12. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu śp. Kajetana Zawadzkiego. Wieczny odpoczynek…
 13. Dziękując za życzliwość życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i wszelkich łask w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.