Ogłoszenia duszpasterskie

 NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 21.01.2018 r.

  1. Dzisiejsza liturgia przypomina nam o potrzebie ciągłej przemiany. Serce, myśli i czyny chcemy odwrócić od tego, co złe, a czynić to, co dobre.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 16.30.
  3. Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan. Prośmy dobrego Boga, aby zniknęły wszelkie podziały między narodami, w naszej Ojczyźnie, a przede wszystkim w naszych sercach.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Effatha o godz. 19.00.
  5. W czwartek przypada święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. W tym dniu obchodzimy rocznicę powstania naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Na mszy św. o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za dar Zgromadzenia dla Kościoła powszechnego i pracy ojców oblatów w Łebie.
  6. Parafialny bal karnawałowy odbędzie się 10 lutego w Ośrodku Wczasowym Lech. Początek zabawy o godz. 19.00. Zapisy w zakrystii, koszt 90 zł od osoby.
  7. Za tydzień rozpoczną się ferie zimowe. Ministranci i schola z naszej parafii w drugim tygodniu ferii wyjadą na zimowisko do Małego Cichego. Nauczycielom dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku i szczęśliwych powrotów.
  8. W tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia: dzisiaj św. Agnieszki, Jarosława oraz Dzień Babci. Dziękujemy kochanym babciom za ich miłość, cierpliwość, a niejednokrotnie trud wychowania wnuków. Pamiętamy o Was w modlitwie. W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego diakona, Anastazego i dla odmiany Dzień Dziadka. Dziadkom również dziękujemy, za trud i troskę o wnuki – niech Bóg Wam błogosławi. We wtorek wspomnienie św. Rajmunda; w środę św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, patrona pracowników mediów, Mileny; w czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, Miłosza; w piątek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, Pauliny; w sobotę bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, Anieli. Solenizantom i jubilatom życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. patronów.
  9. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.