Ogłoszenia duszpasterskie

 NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 15.04.2018 r. 

 1. W dzisiejszej Ewangelii Jezus przekonuje Apostołów, że prawdziwie zmartwychwstał i żywy stoi przed nimi. Przypomina uczniom, że „musiał” umrzeć i zachęca, aby w Jego imię głosili „nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom”.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny i drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Wydarzeniom tym towarzyszy hasło „Weźmijcie Pismo Święte – Weźmijcie Ducha Świętego” .
 3. Nieszporów w dniu dzisiejszym nie będzie.

W ramach nawiedzenia relikwii krzyża św. zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00 na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego.

 1. We wtorek spotkanie lektorów po mszy św. wieczornej.
 2. W środę zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Spotkanie rozpoczyna się mszą św. o godz. 18.00. Po mszy św. katecheza, a po katechezie spotkanie Wspólnoty Effatha.
 3. W czwartek spotkanie młodzieży z klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się mszą św. o godz. 18.00, a po mszy św. katecheza w kościele.
 4. W piątek o godz. 16.30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej komunii św.
 5. W sobotę nie odbędą się spotkania scholi i ministrantów.
 6. W tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia: dzisiaj Anastazji, Wacławy; w poniedziałek św. Bernadety Soubirous, Julii; we wtorek Roberta, Stefana; w środę Alicji, Bogusławy; w czwartek Leona, Leontyny; w piątek, Amelii, Agnieszki, Czesława; w sobotę św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła, Konrada Solenizantom i jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od Zmartwychwstałego Pana.
 7. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w ostatnim czasie Barbarę Łakowicz. Wieczny odpoczynek…
 8. Dziękując za życzliwość, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.