Ogłoszenia duszpasterskie

     NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 26.03.2017 r.

1. Dzisiejsza liturgia ukazuje nam grzesznego syna miłosiernego ojca z Ewangelii, który podpowiada nam, że Bóg jest Ojcem każdego narodu i każdego z nas, zawsze wyrozumiałym i zawsze czekającym na ludzkie powroty.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15. Za udział w nabożeństwach Gorzkich żali i drodze krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W środę spotkanie modlitewnej wspólnoty Effatha o godz. 19.00.

4. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30.

Droga krzyżowa dla dorosłych o godz. 17.30. Rozważania przygotuje Grupa Modlitewna św. o Pio.

W Żarnowskiej droga krzyżowa o godz. 17.00.

5. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Po mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo maryjne.

6. Spotkanie scholi w sobotę o godz. 10.00, a zbiórka ministrantów o godz. 11.00.

7. Na stoliku wystawione są skarbonki za jałmużnę wielkopostną.

8. Organizujemy wyjazd na drogę krzyżową na Kalwarię Wejherowską 31 marca w najbliższy piątek o godz. 13.00 – koszt 30 zł i do Górki Klasztornej 8 kwietnia, na Misterium Męki Pańskiej – koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które wygłosi o. Bernard Briks, superior z Kodnia. Plan rekolekcji podany jest w nowym numerze naszej parafialnej gazetki Ichtys, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

10. Materiały do świątecznego numeru naszej parafialnej gazetki Ichtys, proszę składać do przyszłej niedzieli.

11. W tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia: dzisiaj Teodora; w poniedziałek św. Ernesta, Lidii, Aleksandra; we wtorek Anieli, Joanny; w środę Stefana, Wiktora; w czwartek Leonarda, Amelii; w piątek Benedykta; w sobotę Grażyny, Ireny, Zbigniewa.

Solenizantom i Jubilatom życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz wszelkiej pomyślności.

12.  Kochanym Parafianom i miłym Gościom dziękujemy za życzliwość i życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.